Imam dosta povjerenja u dvojku ovdje, iako ovo nije baš onaj meč koji bih odigrao bez da dva puta razmislim.
Goztepe – Galatasaray je par koji na papiru zna djelovati nezgodno, pogotovo jer domaćin ove sezone ne izgleda kao ekipa koju je lako slomiti. Ipak, kad sjednem i složim sve u glavi, meni ovdje i dalje najviše vuče na pobjedu gosta. Kickoff je u 19:00, a to je termin u kojem se ovakve utakmice često lome na kvalitetu kad pritisak poraste.
Goztepe ima svojih problema sa izostancima. Bokele i Koybasi nisu na raspolaganju, a to im sužava rotaciju u zadnjoj liniji i po bokovima, što protiv Galatasaraya može biti baš ozbiljan minus. Kad ti s druge strane dođe ekipa koja stalno napada prostor i gura bekove visoko, svaki manjak širine i svježine u odbrani brzo ispliva.
S druge strane, ni Galatasaray nije kompletan. Osimhenov izostanak im sigurno odnosi dio sirove snage i završnice, a bez Gabriela Sare manje je prirodne kreacije iz veznog reda. Tu su još i Bardakci i Baltaci van stroja, što znači da u zadnjoj liniji nema idealne stabilnosti. Ali čak i tako, Galatasaray mi djeluje kao ekipa koja ima više rješenja.
Još jedna stvar koju ne ignorišem su međusobni dueli. Galatasaray je znao kako igrati protiv Goztepea i to se ponavlja. Zato moj izbor ostaje čist: 2 po 1.60. Nije bez rizika, ali meni je i dalje to najbolji pravac.
Fenerbahçe
Trabzonspor
Beşiktaş
Başakşehir
Samsunspor 

